Vilka vi är

Det vi på Zelly har gemensamt är passionen och förståelsen för IT och företagande. Vi bygger lösningar utifrån ditt behov så att ni som företag har de verktyg som krävs för att växa organiskt.

Om ni hjälper oss att förstå er affär, kan vi med vedertagna metoder och strategier hjälpa er att nå organisationens affärsmål.

Kunskapsområden

Molntjänster och licenser

95%

It-säkerhet

97%

Virtualisering

99%

Hosting

94%

Kundservice

100%

Vi på Zelly

jonathan-sabelstrom-zelly

Jonathan Sabelström

CEO | Senior Cloud Technician
Azure

jonathan.sabelstrom@zelly.se
+ 46 (0)733 218 473

Sofia Gränd-Bäck

Sofia Gränd-Bäck

Marketing Director

sofia.grand-back@zelly.se
+ 46 (0)760 105 980

André Isberg på Zelly

André Isberg

CIO | Senior Cloud Technician
Modern Workplace | Power Platform

andre.isberg@zelly.se
+ 46 (0)735 024 463

Rickard Rosén på Zelly

Rickard Rosén

Senior Cloud Advisor

rickard.rosen@zelly.se
+ 46 (0)733 218 461

Andreas Franzén

Sales & Marketing Manager

andreas.franzen@zelly.se
+ 46 (0)735 098 486

Robin Hedberg på Zelly

Robin Hedberg

Cloud Advisor

robin.hedberg@zelly.se
+ 46 (0)707 645 722

Roy Vicente Olsson på Zelly

Roy Olsson

Cloud Advisor

roy.olsson@zelly.se
+ 46 (0)735 415 337

Henrik Sedelius på Zelly

Henrik Sedelius

Senior Cloud Technician
Azure

henrik.sedelius@zelly.se
+ 46 (0)707 560 254

Tim Grosse på Zelly

Tim Grosse

Cloud Technician
Azure | Modern Workplace

tim.grosse@zelly.se
+ 46 (0)8 20 99 09

Joakim Härsing

Cloud Technician
Azure | Modern Workplace

joakim.harsing@zelly.se
+ 46 (0)705 753 722

Daniel Öhman

Cloud Technician
Azure | Modern Workplace

daniel.ohman@zelly.se
+46 (0)722 321 317‬‬

Karl Jernström

Senior Cloud Advisor

karl.jernstrom@zelly.se
+ 46 (0)705 080 896

Paul Dahlqvist

Senior Cloud Technician
Modern Workplace

paul.dahlqvist@zelly.se
+ 46 (0)702 683 023

Gustav Nilsson

Cloud Technician
Power Platform

gustav.nilsson@zelly.se
+ 46 (0)8 20 99 09

Magnus Persson

Senior Cloud Technician
Azure

magnus.persson@zelly.se
+ 46 (0)725 551 024

Joakim Glawing

Consultant

joakim.glawing@zelly.se
+ 46 (0)723 313 699

Peter Bodeholt

Consultant

peter.bodeholt@zelly.se
+ 46 (0)8 20 99 09

Fredrik Bodeholt

Consultant

fredrik.bodeholt@zelly.se
+ 46 (0)8 20 99 09

Johan Olsson

Consultant

johan.olsson@zelly.se
+ 46 (0)8 20 99 09